#htmlcaption1 ikbal's  ikbal's #htmlcaption2  ikbal's
 

Kalitemiz

  Her zaman güvenilir bir marka olmak, Her zaman kaliteli ürün ve hizmet anlayışı ile,üretimden tüketime gıda standartlarına uygun hammadde kullanmak, Çalışanlarımızın müşteri memnuniyetini ve gıda güvenliğini benimsemelerini sağlamak, Gelişime açık, sürekli yenilikler oluşturmak, Müşterilerimizin kendilerini özel hissetmeleri için abartısız ve içten davranmak, Koşulsuz müşteri memnuniyetini sağlamak için günlük üretim ve taze tüketimi sağlamak, Müşterilerimizden aldığımız şikayetleri azaltmak, tebrik ve takdirleri arttırmak.

 

Misyonumuz

  En yüksek müşteri memnuniyetine sahip bir marka bilinci altında, sunduğumuz sağlıklı, kaliteli ve lezzetli ürünlerimizin devamını sağlayarak her geçen gün daha iyiye bir adım daha atarak, sektörde “en iyi”, “en lezzetli”, “en kaliteli” ve “en ekonomik” olarak tanınmak.

 

Vizyonumuz

  1979 yılında oluşturduğumuz markayı, en kısa zamanda Polatlı halkıyla bütünleşerek, tüm Türkiye ve Avrupa’ya yaymak. Bu anlamda sizlere göre yavaş fakat bizler için sağlam adımlarla gelişim süreci oluşturarak, nesiller boyu kalıcı bir marka oluşturmak.

Polatlı lıya değerli hizmet veren özel bir mekan. Çalışanlarını ve işletmecilerini kutluyorum. Başarılarının devamını diliyorum.

Ömer Öztürk

© 2016 İkbal's. All Rights Reserved | Design by BST Bilişim